Розмінний автомат для продажу жетонів "Ляльковий будиночок"

$340

Розмінний автомат для продажу жетонів "Ляльковий будиночок" є невід'ємним елементом ігрової зони, що функціонує на основі жетонів. Він не тільки забезпечує необхідний обмін, а й володіє привабливим дизайном, що сприяє збільшенню обсягу продажів.

У стандартній комплектації розмінний автомат обладнано купюроприймачем, а також він має можливість встановлення монетоприймача або терміналу для безготівкової оплати. Простота використання - ось основна характеристика цього пристрою. Задаючи вартість жетона, відвідувачі вносять оплату і моментально отримують необхідні жетони.

Автомат розділений на три основні відсіки:

Бункер завантаження жетонів: Окремий люк із глибокою шахтою і встановленими перегородками забезпечує можливість завантаження великої кількості жетонів, знімаючи при цьому навантаження на вагу.

Технічний відсік: Окремий простір із доступом до елементів управління, плати налаштувань і платіжних терміналів, забезпечуючи легкий доступ і обслуговування.

Інкасаційний ізольований відсік: Ізольований простір із просторою шухлядою на роликах забезпечує зручність під час інкасації.

Важливим доповненням є система обліку виданих жетонів, що забезпечує контроль і моніторинг процесу обміну.

Швидко і недорого доставимо товари з нашого сайту в будь-який регіон Росії, Казахстану, Білорусі, Вірменії, Киргизстану. Доставка здійснюється транспортними компаніями: Ділові лінії, Залізничпедіджиція, Енергія, КІТ та іншими.

Телефонуйте або пишіть, детально Вам усе розповімо.

Характеристики

Інші
Наші пропозиції Новинка
Спеціальна пропозиція Так
Категорія Розмінні автомати
Гарантія є
Висота 1.73 м
Довжина 0.53 м
Ширина 0.42 м
Харчування 220V
Контроль виручки є
Артикул РАЗМАППА-34
Доставка Транспортна компанія

$340

Прокрутити до верху