Дитяча інтерактивна риболовля "Цукерковий ведмедик"

$400

Ласкаво просимо в захопливий світ дитячого атракціону "Цукерковий ведмедик"! Наш ведмедик запрошує маленьких дослідників у захопливу пригоду, сповнену веселощів і віртуальної риболовлі.

Особливості атракціону:

Дивовижний дизайн: наш атракціон виконаний у приємних кольорах, створюючи затишну і доброзичливу атмосферу. Діти можуть насолоджуватися риболовлею, разом із миленьким ведмедиком.

Спільна гра: атракціон призначений для спільної гри. Діти можуть змагатися, ловлячи віртуальних рибок і розвиваючи навички координації та влучності.

Безпека насамперед Атракціон виготовлено з якісних матеріалів, без гострих кутів, щоб забезпечити безпеку кожного маленького учасника, а також ми приділяємо особливу увагу безпеці.

Приємне підсвічування: яскраве і кольорове підсвічування атракціону створює атмосферу чарівництва і веселощів, роблячи кожну гру особливою.

Також обов'язково подивіться оглядове відео атракціону.

Цей атракціон ідеально підходить для дітей різного віку, і ми гарантуємо, що вони будуть у захваті від цього яскравого і захопливого досвіду.

Швидко і недорого доставимо товари з нашого сайту в будь-який регіон Росії, Казахстану, Білорусі, Вірменії, Киргизстану. Доставка здійснюється транспортними компаніями: Ділові лінії, Залізничпедіджиція, Енергія, КІТ та іншими.

Зверніться до нас сьогодні і привнесіть веселощі в дитячий світ з "Цукерковим ведмедиком"!

Характеристики

Інші
Наші пропозиції Новинка
Категорія Дитяча риболовля
Діаметр 1.2 м
Артикул КОНФЕТМІШКА-543
Додати відгук

$400

Прокрутити до верху