Дитячий екскаватор для пісочниці "Самоскид", обладнання для ігрових кімнат

$180

П Представляємо вашій увазі дитячий керований самоскид для пісочниці - справжній герой у світі дитячих розваг! Наші самоскиди не тільки мають міцний вигляд, вони й насправді такі.

Особливості дитячого самоскида:

Мобільність: самоскиди обладнані потужними моторами та колесами, що дає їм змогу не тільки повертатися, а й рухатися, наче справжні вантажівки. Ваші діти можуть створювати історії та вирушати в захопливі пригоди просто в пісочниці.

Міцність і надійність: наші самоскиди виготовлені з міцних матеріалів, що витримують активне використання дітьми. Вони спроектовані, щоб прослужити довгий час і залишитися в ідеальному стані.

Веселощі та фантазія: діти можуть створювати свої власні мирні або будмайданчики, перевозити пісок та іграшки, і втілювати свої ідеї в реальність з нашими самоскидами.

Нехай ваші маленькі клієнти водять самоскиди і перевозять свої скарби, створюючи свої маленькі історії просто в пісочниці.

Це ідеальне рішення для дитячих ігрових кімнат, інтерактивних пісочниць, торгових центрів і розважальних центрів.

Недорога і швидка доставка транспортними компаніями в будь-який регіон Росії і країни Митного союзу.

Зверніться до нас сьогодні, щоб дізнатися більше про можливості для вашого бізнесу і додайте магії в кожен день ваших маленьких клієнтів!

Характеристики

Інші
Наші пропозиції Новинка
Категорія Обладнання для пісочниці
Висота 0.55 м
Довжина 1.02 м
Ширина 0.51 м
Артикул САМОСВДЕТ-42
Додати відгук

$180

Прокрутити до верху